0745 610 604
sportingclub_2011@yahoo.com

Like us on Facebook!

Sportivul Saptamanii

               CHELMUS ARINA

Liste de start

Regionale Copii 10-11 ani BACAU

(20-22.04.2018)

Liste de start

Campionatul National ,Etapa Regionala Cadeti- BACAU

(13-15.04.2018)

Liste de start

Cupa Bistritei " Bacau"

(12-13.05.2017)

Liste de start

C.N. Etapa Regionala cadeti - Bacau

(21-23.04.2017)

Liste de start

Campionatul National de poliatlon copii 10-11 ani " Bacau"

(25-27.12.2016)

Liste de start

Cupa " Mos Hyperion " - Brasov

(03.12.2016)

Liste de start

Cupa Bacaului

(29-30.10.2016)

Liste de start

Concurs National " Camelia Potec"

(09-10.07.2016)

Liste de start

Campionatul National de copii 10-11 ani-BRASOV

(01-03.07.2016)

Liste de start

Cupa Salina Turda

(28-29.05.2016)

Liste de start

Cupa " Bucovinei " -Suceava

(27-28.02.2016)

Liste de start

Campionatul National de poliatlon ,copii 10-11 ani

(05-06.12.2015)

Liste de start

Cupa Bacaului

(24-25.10.2015)

Liste de start

"Cupa Sprint " Sf. Gheoghe

(10.10.2015)

Liste de start

Campionatele Inernationale ale Romaniei

(08-12.07.2015)

Liste de start

UNITED WORLD GAMES- Klagenfurt (Austria)

(19-21.06.2015)

Liste de start
Liste de start

Cupa "Mures" si memorialul"Toth Pall Joszef"

(16.05.2015)

Liste de start

Cupa "Eu Inot"

(16.05.2015)

Liste de start

Campionatul National de cadeti - Etapa Regionala -Bacau-

(17-19.04.2015)

Liste de start

Cupa Primaverii

(04-04-2015)

Liste de start

Campionatul National seniori ,tineret si juniori

(25-29.03.2015)

Liste de start

Campionatul National 10-11 ani Etapa Regionala

(21-22.03.2015)

Liste de start

Campionatul Municipal Open " Izvorani"

(07-08.03.2015)

Liste de start

CUPA BRASOV

(28.02 - 01.03.2015)

Liste de start

Campionatul National de copii 10-11 Ani

(12-13.11.2014)

Liste de start

Campionatul National de Sen. si Jun. in bazin de 25m

(06-09.11.2014)

Liste de start

Cupa Bacaului

(11-12.10.2014)

Liste de start

Campionatul National de copii 11-13 ani " Braila"

(10-13.07.2014)

Liste de start

Campionatul National de seniori si juniori

(2-6.07.2014)

Liste de start

Campionatul National de juniori II -Baia Mare

(10-13.04.2014)

Liste de start

Campionatul National de seniori si juniori

(02-06.04.2014)

Liste de start

C.N. Poliatlon

(21-23.03.2014)

Liste de start

Cupa Bucovinei

(01-02.03.2014)

Liste de start reuniunea I

Campionatul National de semifond al copiilor 11-13 ani

(4-8.12.2013)

Liste de start

Swimming Cup Piatra Neamt

(20-21.1.2013)

Liste de start

Campionatul National de Juniori

(12-15.12.2013)

Liste de start

Cupa Bacaului

(19-20.10.2013)

Liste de start reuniunea I

CN de juniori II Bucuresti

(18-21.07.2013)

Liste de start

Campionatul Ntional de copii 11-13 ani Braila

(04-07.07.2013)

Liste de start

Cupa Aqua Club

(13.07.2013)

Liste de start

C.N. Seniori si Juniori

(19-23.06.2013)

Liste de start
Liste de start

Cupa Arena 2011

(29.06.2013)

Liste de start

Campionatul national de juniori II BAIA MARE

(18-21.04.2013)

Liste de start

Campionatul national de poliatlon 2013 - Pitesti

(22-24 martie 2013)

Liste de start

Cupa Mos Craciun - editia I

(15-16 decembrie 2012)

Liste de start reuniunea III
Liste de start reuniunea II
Liste de start reuniunea I

Cupa Bistritei la Inot - editia a 4 a

(9-10 martie 2013)

Liste de start